Strona ślubna Ani i Pawła

3 lipca 2010


#1 30-11-2009 14:07:29

Ania

Administrator

Zarejestrowany: 29-11-2009
Posty: 11
Punktów :   

Bieżący etap przygotowań

Oto, co udało nam się zorganizować do tej pory:

1) Kościół (Bazylika)
2) Sala + catering (Pałac w Ostromecku)
3) Zespół na wesele
4) Fotograf
5) Kamerzysta
6) Suknia ślubna (w trakcie szycia)
7) Zaproszenia (zamówienie w trakcie realizacji)

Wkrótce czeka nas wybór obrączek, smokingu dla Pawła, no i dodatków dla mnie Trzeba będzie też zacząć powoli rozglądać się za tortem i wiązanką ślubną... Naturalnie jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie z Waszej strony


"Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru: jesteśmy albo pełni miłości... albo pełni lęku."
Albert Einstein

Offline

 

#2 22-02-2010 00:32:38

 dexter

Nowy użytkownik

2668455
Skąd: Gd
Zarejestrowany: 22-02-2010
Posty: 1
Punktów :   

Re: Bieżący etap przygotowań

hej Aniu! na jednym z kilku wesel, w których ostatnio miałem zaszczyt uczestniczyć zamiast tortu były zawinięte w kokardki ciastka wielkości hmmm... krążka hokejowego. na nich inicjały państwa młodych. w środku była słodka masa i panna młoda podawała je każdemu z gości na małych talerzykach. bardzo smakowite, oryginalne i nic nie trzeba kroić. zastanówcie się nad tym i jak jesteś zainteresowana to daj znać dowiem się więcej i wyślę zdjęcie

Offline

 

#3 23-02-2010 00:51:08

Ania

Administrator

Zarejestrowany: 29-11-2009
Posty: 11
Punktów :   

Re: Bieżący etap przygotowań

Witaj Dex!

Ale fajnie, wreszcie ktoś tu coś napisał

Twój pomysł jest ciekawy, ale czy w Bdg coś takiego robią? Wczoraj byłam na targach ślubnych i niczego w tym stylu nie widziałam. Chyba jednak wolę klasyczny tort, ale obiecuję, że znajdę coś naprawdę pysznego


"Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru: jesteśmy albo pełni miłości... albo pełni lęku."
Albert Einstein

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl